Skip to content Skip to footer

Księżna Anna Mazowiecka z Radziwiłów (1475 – 1522) stała się główną bohaterką wczorajszej konferencji i wystawy na zamku w Liwie. Regentka Mazowsza została ożywiona słowem znakomitych prelegentów, nasza bohaterka stała się inspiracją dla wielu badaczy, naukowców oraz słuchaczy. Jesteśmy zaszczyceni i dziękujemy partnerom i instytucjom, które objęły patronat nad całym wydarzeniem – Instytut Historii im. Tadeusza Manteuffla Polskiej Akademii Nauk, Archiwa Państwowe AGAD, Uniwersytet Wileński, Kościół Akademicki św. Anny w Warszawie.

Dziękujemy za przybycie wspaniałym gościom oraz prelegentom: prof. Januszowi Grabowskiemu, dr. Marcie Piber-Zbieranowskiej, mgr Karolisowi Cizauskasowi, dr Annie Salinie oraz dr Andrzejowi Nowikowi.

Zapraszamy do zwiedzania wystawy Księżna Anna Mazowiecka z Radziwiłów (1475 – 1522) w galerii piwnic gotyckich Zamku w Liwie.

Anna z Radziwiłłów i jej czasy 1475- 1522

Księżna Anna Mazowiecka z Radziwiłów (1475 – 1522) stała się główną bohaterką wczorajszej konferencji i wystawy na zamku w Liwie.

BIP

© 2023. MUZEUM ZBROJOWNIA NA ZAMKU W LIWIE

Translate »
Skip to content
Ta witryna ma na celu zapewnienie dostępności cyfrowej osobom niepełnosprawnym. Nieustannie poprawiamy komfort użytkowania dla wszystkich i stosujemy odpowiednie standardy dostępności.